Depolama ve İntralojistik Çözümleri Zirvesi,

Kusursuz tedarik zinciri yönetimi için gereken tüm bileşenleri bir araya getirmeyi amaçlar ve sizi paydaşlarınızla bir araya getirir. 18-21 Aralık 2024, İstanbul Fuar Merkezi (İFM) / Yeşilköy
0
gün
0
saat
0
dakika
0
saniye
Depolama ve İntralojistik Çözümleri Zirvesi; depolama faaliyetleri ve intralojistiğe dair son teknolojileri, insan iş gücü ihtiyacını minimuma indiren otomatik ve akıllı depoları, az alanda çok işlevsellik sağlayan akıllı raf sistemlerini, son dönem konveyör ve sorter sistemlerini, son teknoloji istif makinelerini, AGV ve AMRteknolojilerini ve tüm işlemleri tek tıkla halletmenizi sağlayacak otomasyon ve yazılım teknolojilerini bir arada bulabileceğiniz bir organizasyondur.

ETKİNLİK ETKİNLİK

Hangi fabrikalar ne tür yatırımlar yapmış,

Operasyonlarını nasıl hızlı ve hatasız hale getirmiş,

Akıllı depolarda verim ve performans artışı nasıl sağlanmış,

Otomasyona ve robotik teknolojilerine nasıl yatırımlar yapılmış ve sonuçta “yüksek müşteri memnuniyeti” nasıl elde edilmiş sorularının cevaplarını Depolama ve İntralojistik Çözümleri Zirvesi’nde yerinde yanıtlıyoruz.ZİYARETÇİ ZİYARETÇİ

Depolama ve İntralojistik Çözümleri Zirvesi;
Depolama maliyetlerini düşürmek ve verimini yükseltmek isteyen şirketler ile bu şirketlere depolama çözümleri sağlayan şirketleri buluşturmak; operasyonlarını otomatikleştirmek ve akıllı depolama modeline geçmek isteyen yatırımcılarla bu alanda hizmet veren şirketleri buluşturmak için organize ediliyor.

4 gün boyunca düzenlenen panel programlarında da sektörün kilit konularını gündeme taşıyor.

Siz de örnek projeleri yakından inceleyebilir ve depo operasyonlarınızı en verimli hale getirmeye yönelik farklı çözüm yollarını arayabilirsiniz.

KATILIMCI KATILIMCI

Neden Katılmalısın?

Şirketler depolama maliyetlerini düşürmek ve verimini yükseltmek istiyor. Depolama ve İntralojistik Çözümleri Zirvesi, operasyonlarını otomatikleştirmek ve akıllı depolama modeline geçmek isteyen yatırımcılarla bu alanda hizmet veren şirketleri buluşturmak için organize ediliyor.

Firmaların depolama sistemlerine yönelik sunduğunuz; ürün, çözüm ve uygulamalarınızı karar verici kitleyle buluşturmak için Depolama ve İntralojistik Çözümleri Zirvesi’ne mutlaka katılmalısınız.

Siz de katılın, gündeminde yatırım olan firmalarla tanışın.

Depolama ve İntralojistik Çözümleri Zirve'sini ücretsiz ziyaret edin: